Зарабатывай в интернете не выходя из дома | ДропшиппингПОДРОБНЕЕ
+380 (95) 654-33-35
+380 (95) 654-33-35
GoodStore | Подарунки, Товари для дому та роботи
вулиця Вадима Гетьмана, 44, индекс 03058, Киев, Украина
Корзина
Отзывы о компании GoodStore | Подарки, Товары для дома и работы
Євгеній В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Галина
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все дуже якісне, доставка швидка. Упаковано дуже надійно! Буду ще обов'язково замовляти! Рекомендую іншим покупцям! Єдиний мінус, що не можна було вибрати колір, а так все на вищому рівні ❤️❤️
Александр Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Написам запит на відміну замовлення, але зі мною не зв'язались. Я розумію, що багато таких замовленнь, але співпраця повина будуватися на співвідносинах і взаємоввічливості.
Ірина
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ставлю четвірку, тому що передзвонили через дні два... А в цілому все інше влаштовує. Щодо робота, то справді дитині і цікаво, і пізнавально.
Юля Н.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Залишилась не в дуже позитивному враженні. По-перше, я обирала цей магазин по відгукам і писалось, що доставка у даного продавця швидка. Я замовила товар ще у суботу. Мені сказали в понеділок відправка. В понеділок відправки не було, звонила у вівторок і сказали відправка в середу. Я пояснила продавцю, що у п’ятницю день народження у людини і мені тому я замовила за тиждень аби точно прийшло. Мене переконали у тому, зо я отримаю замовлення. В середу нічого не було. Звоню в четвер і мені кажуть «товар бракований». Я вважаю, що це неповага. Я майже тиждень чекала замовлення, щоб за день до дня народження мені сказали «брак». Так, мені запропонували інший товар і відправили його але враження в мене не дуже хороші, бо мені доводилось самій кожен день звонить і просить відправити товар. Я вважаю, якщо б я не позвонила, то мені нічого і не сказали б за брак і просто відмінили замовлення. Багато нервів пішло через ту нещасну спецівницю. Другий раз тут замовляти не стану. Якщо ж інші покупці бажають тут робити замовлення, то замовляйте за тижня два і додзвонюйтесь кожного дня та питайте за товар.
Все дуже якісне, доставка швидка. Упаковано дуже надійно! Буду ще обов'язково замовляти! Рекомендую іншим покупцям!
Єдиний мінус, що не можна було вибрати колір, а так все на вищому рівні ❤️❤️
Написам запит на відміну замовлення, але зі мною не зв'язались. Я розумію, що багато таких замовленнь, але співпраця повина будуватися на співвідносинах і взаємоввічливості.
Ставлю четвірку, тому що передзвонили через дні два... А в цілому все інше влаштовує. Щодо робота, то справді дитині і цікаво, і пізнавально.
Залишилась не в дуже позитивному враженні. По-перше, я обирала цей магазин по відгукам і писалось, що доставка у даного продавця швидка. Я замовила товар ще у суботу. Мені сказали в понеділок відправка. В понеділок відправки не було, звонила у вівторок і сказали відправка в середу. Я пояснила продавцю, що у п’ятницю день народження у людини і мені тому я замовила за тиждень аби точно прийшло. Мене переконали у тому, зо я отримаю замовлення. В середу нічого не було. Звоню в четвер і мені кажуть «товар бракований». Я вважаю, що це неповага. Я майже тиждень чекала замовлення, щоб за день до дня народження мені сказали «брак». Так, мені запропонували інший товар і відправили його але враження в мене не дуже хороші, бо мені доводилось самій кожен день звонить і просить відправити товар. Я вважаю, якщо б я не позвонила, то мені нічого і не сказали б за брак і просто відмінили замовлення. Багато нервів пішло через ту нещасну спецівницю. Другий раз тут замовляти не стану. Якщо ж інші покупці бажають тут робити замовлення, то замовляйте за тижня два і додзвонюйтесь кожного дня та питайте за товар.
Рекомендую всім!!!!