Зарабатывай в интернете не выходя из дома | ДропшиппингПОДРОБНЕЕ
+380 (95) 654-33-35
+380 (95) 654-33-35
GoodStore | Подарунки, Товари для дому та роботи
вулиця Вадима Гетьмана, 44, индекс 03058, Киев, Украина
Корзина
Отзывы о компании GoodStore | Подарки, Товары для дома и работы
Людмила Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наші нові гирлянди радують нас уже при відключеннях світла. Дякуємо за наші обновочки!!!
Жанна А.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Богдан К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Руслан Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
не підходить по розміру, потрібно замінити
Марина Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарний цікавий пристрій, заряджає як один так і два аккумулятора різних Ni-Mh Li-on Продавець адекватний без лишніх дзвінків підтверджень,сплатив отримав.
Назар К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Раджу замовляти! Товар класний і консультант приємний. Шкода, що одразу без батарейок)
Яна Л.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гірлянда просто чудова. Але дуже довго очікувала доставку, замовила 19, оплатила з пром-оплатою, 21 перезвонили, уточнили замовлення, сказали, що протягом дня відправлять, але ні протягом дня, ні наступного не відправили, декілька разів телефонувала в офіс, казали, що перезвонять, але тиша, аж поки я не позвонила, щоб відмовитись від замовлення, мені підтвердили відмову, але увечері 24 прийшло сповіщення про відправку, і 25 отримала на пошті. До товару претензій не маю взагалі, але до обслуговування, є деякі запитання.
Наші нові гирлянди радують нас уже при відключеннях світла. Дякуємо за наші обновочки!!!
не підходить по розміру, потрібно замінити
Гарний цікавий пристрій, заряджає як один так і два аккумулятора різних Ni-Mh Li-on Продавець адекватний без лишніх дзвінків
підтверджень,сплатив отримав.
Раджу замовляти! Товар класний і консультант приємний. Шкода, що одразу без батарейок)
Гірлянда просто чудова. Але дуже довго очікувала доставку, замовила 19, оплатила з пром-оплатою, 21 перезвонили, уточнили замовлення, сказали, що протягом дня відправлять, але ні протягом дня, ні наступного не відправили, декілька разів телефонувала в офіс, казали, що перезвонять, але тиша, аж поки я не позвонила, щоб відмовитись від замовлення, мені підтвердили відмову, але увечері 24 прийшло сповіщення про відправку, і 25 отримала на пошті. До товару претензій не маю взагалі, але до обслуговування, є деякі запитання.