Заробляй в інтернеті не виходячи з дому | ДропшиппінгДОКЛАДНІШЕ
+380 (95) 654-33-35
+380 (95) 654-33-35
GoodStore | Подарунки, Товари для дому та роботи
вулиця Вадима Гетьмана, 44, индекс 03058, Київ, Україна
Кошик
Відгуки про компанію GoodStore | Подарунки, Товари для дому та работи
Людмила Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наші нові гирлянди радують нас уже при відключеннях світла. Дякуємо за наші обновочки!!!
Жанна А.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Богдан К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руслан Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
не підходить по розміру, потрібно замінити
Марина Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оксана В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний цікавий пристрій, заряджає як один так і два аккумулятора різних Ni-Mh Li-on Продавець адекватний без лишніх дзвінків підтверджень,сплатив отримав.
Назар К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Раджу замовляти! Товар класний і консультант приємний. Шкода, що одразу без батарейок)
Яна Л.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гірлянда просто чудова. Але дуже довго очікувала доставку, замовила 19, оплатила з пром-оплатою, 21 перезвонили, уточнили замовлення, сказали, що протягом дня відправлять, але ні протягом дня, ні наступного не відправили, декілька разів телефонувала в офіс, казали, що перезвонять, але тиша, аж поки я не позвонила, щоб відмовитись від замовлення, мені підтвердили відмову, але увечері 24 прийшло сповіщення про відправку, і 25 отримала на пошті. До товару претензій не маю взагалі, але до обслуговування, є деякі запитання.
Наші нові гирлянди радують нас уже при відключеннях світла. Дякуємо за наші обновочки!!!
не підходить по розміру, потрібно замінити
Гарний цікавий пристрій, заряджає як один так і два аккумулятора різних Ni-Mh Li-on Продавець адекватний без лишніх дзвінків
підтверджень,сплатив отримав.
Раджу замовляти! Товар класний і консультант приємний. Шкода, що одразу без батарейок)
Гірлянда просто чудова. Але дуже довго очікувала доставку, замовила 19, оплатила з пром-оплатою, 21 перезвонили, уточнили замовлення, сказали, що протягом дня відправлять, але ні протягом дня, ні наступного не відправили, декілька разів телефонувала в офіс, казали, що перезвонять, але тиша, аж поки я не позвонила, щоб відмовитись від замовлення, мені підтвердили відмову, але увечері 24 прийшло сповіщення про відправку, і 25 отримала на пошті. До товару претензій не маю взагалі, але до обслуговування, є деякі запитання.