


2 262 ₴
1 470 ₴
PLA — це проста для друку нитка, виготовлена з поновлюваних рослинних ресурсів. Verbatim PLA виготовляється за спеціальним рецептом із стандартним контролем високої якості. Він не має запаху та добре піддається обробці після друку, що робить його чудовим універсальним матеріалом для широкого спектру застосувань, включаючи концептуальне моделювання та навчання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verbatim |
| Вес | 1 кг |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | PLA |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55326 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр | 2.85 мм |
| Мoдель | PLA, 2, 85 мм, 1кг, natural transparent |
| Страна производства | Бангладеш |
| Температура стола принтера | 60 °C |
| Температура экструзии | 210±10 °C |
| Тип пластика | PLA |